Szeroki chodnik koło Niwy

Centrum

Ośrodek znajduje się wśród terenów zielonych, ok. 300 m od piaszczystej plaży w pasie parku nadmorskiego. Stanowi doskonałe miejsce dla ludzi ceniących relaks i spokój. CRR KRUS NIWA oferuje 318 miejsc noclegowych w komfortowo i funkcjonalnie wyposażonych pokojach.

W CRR KRUS NIWA prowadzona jest całoroczna działalność leczniczo – rehabilitacyjno – wypoczynkowa z zakresu chorób narządu ruchu, układu krążenia i układu oddechowego. Schorzenia współistniejące leczone w Centrum to: cukrzyca i choroby tarczycy. Zapewniamy całodobową opiekę medyczną. NIWA przystosowana jest do przyjmowania gości z ograniczoną sprawnością ruchową. Do dyspozycji Gości pozostają: przestronna kawiarnia, patio, bilard, basen z jacuzzi, sauna, solarium, salon fryzjerski, siłownia, sale rehabilitacyjne, w holu przy recepcji znajduje się stanowisko internetowe oraz Internet bezprzewodowy.

Obiekt położony jest 200 m od dworca PKP i PKS (przejście przez kładkę) i 500 m od centrum miasta.

 

W naszym Ośrodku odbywają się turnusy rehabilitacyjne KRUS, turnusy rehabilitacyjne dofinansowane ze środków PFRON, pobyty komercyjne, turnusy wypoczynkowo-lecznicze.

Wykonywana jest również rehabilitacja stacjonarna w ramach ubezpieczenia ustawowego w Niemczech.

Centrum nie posiada własnych miejsc parkingowych.

Informujemy, że od 1.05.2021 r. decyzją Rady Miasta Kołobrzeg  ulica Norwida zostaje objęta strefą płatnego parkowania.

W związku z tym zachęcamy Gości do korzystania  z parkingu miejskiego usytuowanego w  pobliżu ośrodka ( ok.230 m )  na ul. Kasprowicza  2 . Parking jest  całoroczny, niestrzeżony, płatny. Cennik opłat oraz regulamin  korzystania z parkingu dostępny jest na stronie Urzędu Miasta Kołobrzeg www.kolobrzeg.pl w zakładce Strefy Płatnego Parkowania (parkingi administrowane przez Komunikację Miejską).

Budynek Niwy
Siłownia na świeżym powietrzu

Serdecznie zapraszamy po zdrowie i wypoczynek