Główna slajder - zdjęcie 3
Główna slajder - zdjęcie 1
Główna slajder - zdjęcie 2

WITAMY W NIWIE

T

OFERTA SPECJALNA

 

Termin
Oferta Last Minute
Cena
30.07 –  06.08.2022

06.08 – 13.08.2022

13.08 – 20.08.2022

20.08 – 27.08.2022
Pokój jednoosobowy
1850,00 zł/ 1 os.
Miejsce w pokoju dwuosobowym
1 450,00 zł/ 1 os.
Miejsce w pokoju trzyosobowym
1 400,00 zł/ 1 os.
Dzieci od 3 do 10 lat
980,00 zł/1 os.
  • Powyższe ceny zawierają: zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie, korzystanie z kompleksu basenowego, kijków Nordic Walking oraz rowerów.

  • Istnieje możliwość wykupienia zabiegów rehabilitacyjnych z 50% rabatem
    od cen wg obowiązującego cennika.

  • Dzieci 3-10 lat: ½ porcji wyżywienia.

  • Wszystkie ceny zawierają podatek VAT

  • Ceny nie obejmują opłaty uzdrowiskowej ( należność płatna gotówką w recepcji wg obowiązujących stawek).

remont

Uprzejmie informujemy, iż w CRR KRUS NIWA w Kołobrzegu trwa długofalowy proces remontów. Najbardziej uciążliwe prace dla przebywających gości będą wykonane do końca lipca 2022 r.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Parking Niwa

Informujemy, że od 1.05.2021 r. decyzją Rady Miasta Kołobrzeg ulica Norwida zostaje objęta strefą płatnego parkowania.

W związku z tym zachęcamy Gości do korzystania z parkingu miejskiego usytuowanego w pobliżu ośrodka ( ok.230 m ) na ul. Kasprowicza 2 . Parking jest całoroczny, niestrzeżony, płatny. Cennik opłat oraz regulamin korzystania z parkingu dostępny jest na stronie Urzędu Miasta Kołobrzeg www.kolobrzeg.pl w zakładce Strefy Płatnego Parkowania (parkingi administrowane przez Komunikację Miejską).

 

covid

 

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25.03.2022 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, uprzejmie informuję, że procedury przyjmowania gości na pobyty w Centrum uległy zmianie. 

zobacz szczegóły

 

Niwa - widok ośrodka

Ośrodek znajduje się wśród terenów zielonych, ok. 300 m od piaszczystej plaży w pasie parku nadmorskiego. Stanowi doskonałe miejsce dla ludzi ceniących relaks i spokój. CRR KRUS NIWA oferuje 318 miejsc noclegowych w komfortowo i funkcjonalnie wyposażonych pokojach.

W CRR KRUS NIWA prowadzona jest całoroczna działalność leczniczo – rehabilitacyjno – wypoczynkowa z zakresu chorób narządu ruchu, układu krążenia i układu oddechowego. Schorzenia współistniejące leczone w Centrum to: cukrzyca i choroby tarczycy. Zapewniamy całodobową opiekę medyczną. NIWA przystosowana jest do przyjmowania gości z ograniczoną sprawnością ruchową.

 

GALERIA

basen

Basen oraz kąpiele lecznicze

plaza

300 m do piaszczystej, szerokiej plaży

salon

Salon fryzjerski w ośrodku

krazenie

Choroby układu krażenia

ChorobyUkladuOddechowego

Choroby Ukladu Oddechowego

ChorobyUkladuRuchu

Choroby Ukladu Ruchu

BAZA ZABIEGOWA

Rehabilitacja Kołobrzeg Niwa W naszym ośrodku znajdziecie Państwo nowoczesną i najlepiej wyposażoną w Kołobrzegu bazę zabiegową. Oferujemy w niej bogaty wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych. Kinezyterapia w naszym centrum prowadzona jest przez magistrów fizjoterapii. Możecie Państwo skorzystać u nas z ćwiczeń indywidualnych z wykorzystaniem UGUL, ćwiczeń na przyrządach, ćwiczeń grupowych.

 

GAZETA

POLITYKA JAKOŚCI

Wskazówki dojazdu