Szeroki chodnik koło Niwy

Centrum

Ośrodek znajduje się wśród terenów zielonych, ok. 300 m od piaszczystej plaży w pasie parku nadmorskiego. Stanowi doskonałe miejsce dla ludzi ceniących relaks i spokój. CRR KRUS NIWA oferuje 318 miejsc noclegowych w komfortowo i funkcjonalnie wyposażonych pokojach.

W CRR KRUS NIWA prowadzona jest całoroczna działalność leczniczo – rehabilitacyjno – wypoczynkowa z zakresu chorób narządu ruchu, układu krążenia i układu oddechowego. Schorzenia współistniejące leczone w Centrum to: cukrzyca i choroby tarczycy. Zapewniamy całodobową opiekę medyczną. NIWA przystosowana jest do przyjmowania gości z ograniczoną sprawnością ruchową. Do dyspozycji Gości pozostają: przestronna kawiarnia, patio, bilard, basen z jacuzzi, sauna, solarium, salon fryzjerski, siłownia, sale rehabilitacyjne, w holu przy recepcji znajduje się stanowisko internetowe oraz Internet bezprzewodowy.

Obiekt położony jest 200 m od dworca PKP i PKS (przejście przez kładkę) i 500 m od centrum miasta.

 

W naszym Ośrodku odbywają się turnusy rehabilitacyjne KRUS, turnusy rehabilitacyjne dofinansowane ze środków PFRON, pobyty komercyjne, turnusy wypoczynkowo-lecznicze.

Wykonywana jest również rehabilitacja stacjonarna w ramach ubezpieczenia ustawowego w Niemczech.

Centrum nie posiada własnych miejsc parkingowych.

 

Budynek Niwy
Siłownia na świeżym powietrzu

Serdecznie zapraszamy po zdrowie i wypoczynek