Rehabilitacja slajder

Baza zabiegowa

W naszym ośrodku znajdziecie Państwo nowoczesną i najlepiej wyposażoną w Kołobrzegu bazę zabiegową. Oferujemy w niej bogaty wachlarz zabiegów rehabilitacyjnych.

Kinezyterapia w naszym Centrum prowadzona jest przez magistrów fizjoterapii.

Możecie Państwo skorzystać u nas z ćwiczeń indywidualnych z wykorzystaniem UGUL, ćwiczeń na przyrządach, ćwiczeń grupowych w tym kardiologicznych i oddechowych oraz z ćwiczeń w basenie. Zachęcamy Państwa do korzystania z kompleksu basenowego gdzie oprócz gimnastyki, w godzinach popołudniowych udostępniamy basen, saunę i jacuzzi w formie rekreacyjnej.

Z zakresu fizykoterapii świadczymy elektroterapię, laseroterapię, magnetoterapię, diatermię krótkofalową, krioterapię miejscową, ultradźwięki, oraz rzadko jeszcze spotykane w Polsce - radialne fale uderzeniowe.

Posiadamy duży wybór zabiegów z hydroterapii: od masaży wirowych kończyn aż po wykonywane ręcznie masaże podwodne oraz bicze szkockie.

Zapraszamy Państwa także na zabiegi balneologiczne, w tym okłady fango (okłady borowinowe) i kąpiele lecznicze; borowinowe, kwasowęglowe i solankowe. Do kąpieli solankowych używamy solanki prosto z kołobrzeskiego źródła solankowego „Warcisław”.

Wykonujemy również ręczne masaże klasyczne częściowe i całkowite, masaże na fotelu wibracyjnym oraz drenaże limfatyczne przy pomocy nowoczesnego aparatu.

Nowość: W naszym Centrum można również skorzystać z usługi "Aqua-bike". Dostępna jest ona w basenie w cenie 20 zł/ trening.

Niwa zabieg
Zabieg w wannie
Rehabilitacja Kołobrzeg
Basen Niwa

Naszym gościom gwarantujemy całodobową opiekę medyczną oraz fachową i miłą obsługę